CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Konferencje

09-03-2020

VIII Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

Pod hasłem "ZMIANY" w dniach 4-6 marca br. odbyła się VIII Międzynarodowa Konferencja Borówkowa w Jachrance. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, rozeznania się w nowinkach na rynku oraz – przede wszystkim – do pozyskania najnowszej wiedzy od wykwalifikowanych specjalistów. Nie zabrakło tam również naszego zespołu, którego krótką relację przedstawiamy poniżej.

05-02-2020

61 Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych

W dniu 4 lutego 2020 r., już po raz 61, odbyła się Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych "2020 - Międzynarodowym Rokiem Zdrowia Roślin", która miała miejsce w Skierniewicach, w Kinoteatrze Polonez - ul. Wita Stwosza 2/4. Jest to najstarsza konferencja poświęcona ochronie roślin w powojennej historii Polski.

 

19-11-2019

I Kongres Nowoczesnej Dystrybucji 2019

18 listopada w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre odbyła się pierwsza edycja Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji. Ponad 800 uczestników miało okazję wysłuchać merytorycznych prezentacji oraz debat z udziałem przedstawicieli rządu, prezesów międzynarodowych koncernów handlowych i FMCG, firm technologicznych oraz ekspertów rynku. RELACJA

08-11-2019

III Międzynarodowa Konferencja Kamczacka

7 listopada 2019 roku w Hotelu Warszawianka (Jachranka) odbyła się III Międzynarodowa Konferencja Kamczacka, która pozwoliła uzyskać odpowiedź na wiele ważnych kwestii związanych z rozwojem upraw oraz rynku jagody kamczackiej. Zapraszamy do lektury szczegółowej relacji z wydarzenia.

08-11-2019

Konferencja SADY i OGRODY 2019

7 listopada odbyła się V edycja konferencji Sady i Ogrody, w tym roku po raz pierwszy organizowana w Global Expo na warszawskim Żeraniu. To był dzień pełen inspirujących paneli, wykładów, prelekcji i dyskusji. Wybitni naukowcy i praktycy ogrodnictwa, a także autorytety ze świata nauki, polityki i biznesu oraz sadownicy i plantatorzy owoców i warzyw mieli doskonałą okazję do spotkań i wymiany doświadczeń. W sumie, w trwającym przez cały dzień kilkudziesięciu wykładom, prezentacjom i debatom przysłuchiwało się ponad 1200 osób. RELACJA

Strony