CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Agro Security Forum AGROSEC 2017

Data wydarzenia:
Od 18-10-2017 do 19-10-2017
Data publikacji:
23-10-2017

Za nami II edycja Agro Security Forum AGROSEC 2017, która odbyła się podczas III edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2017. Szczyt odbył się w dniach 18-19 października br. w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym przy ul. Żytnia 39. Mamy zaszyt i przyjemność poinformować, iż Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw objął tegoroczne Forum Honorowym Patronatem.

 

Temat przewodni Forum brzmiał:

„Bezpieczeństwo sektora rolno-spożywczego bezpieczeństwem gospodarczym kraju”

 

Intencją organizatorów Forum było zebranie przedstawicieli kluczowych instytucji odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa sektora rolno – spożywczego w kontekście bezpieczeństwa gospodarczego kraju. Zaproszeni goście: politycy, przedstawiciele biznesu, instytucji, nauki i ekonomiści przeprowadzili dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie sektora rolno-spożywczego w związku z aktualną sytuacją geopolityczną i gospodarczą.

 

Tematyka bezpieczeństwa sektora rolno-spożywczego została nieprzypadkowo wybrana na temat przewodni tegorocznej edycji Forum. Wpływ członkostwa Polski w Unii Europejskiej na kondycję branży rolno-spożywczej, dalsze możliwości rozwoju sektora w dobie zaostrzania się konkurencji, protekcjonizmu i globalizacji, większe wsparcie ze strony obecnego Rządu, nowe regulacje prawne to najważniejsze zagadnienia przewidziane w debatach. Bezpieczeństwo to również wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez reprezentantów UE, Rząd Polski i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat przewodni zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję.

 

 

WIĘCEJ

http://osg2017.pl/

http://agroforum.com.pl/informacja/

PROGRAM:

/upload/public/osg_2017_-_draft_programu.pdf