CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Fresh Market 2017

Data wydarzenia:
21-09-2017
Data publikacji:
26-09-2017

21 września 2017 w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, odbyła się  jubileuszowa X Konferencja Handlowa Fresh Market. Patronat Merytoryczny nad wydarzeniem objął KZGPOiW.

 

Już po raz dziesiąty zostało zorganizowane międzynarodowe spotkanie skierowane do kupców  największych sieci handlowych i producentów owoców i warzyw, w tym roku wzbogacono formułę wydarzenia o asortyment ciętych i doniczkowych kwiatów. Konferencja Fresh Market 2017 to jedno z najważniejszych wydarzeń roku w branży. W ciągu jednego dnia w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele największych sieci handlowych z Polski i zagranicy z producentami i dystrybutorami – to jedyna okazja nawiązania współpracy z przedstawicielami największych sieci handlowych.

 

Równolegle do spotkań odbył się panel dyskusyjny pt." Polski rynek z perspektywy ostatnich 10 lat. Czym kieruje się polski konsument?", w którym udział wzięli eksperci oraz praktycy z branży.

 

Licząc  na dalszą współpracę, chcielibyśmy  serdecznie podziękować Organizatorom owego wydarzenia za miłe wyróżnienie jakim jest dyplom za profesjonalizm i wsparcie merytoryczne konferencji.

 

 

 

WIĘCEJ: http://www.freshmarket.com.pl/

FOTORELACJA: http://www.fresh-market.pl/owoce_i_warzywa/owoce/ogolne_informacje_z_rynku_owocow/fresh_market_2017_fotorelacja,p127311402