CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców

Data wydarzenia:
Od 19-09-2017 do 20-09-2017
Data publikacji:
20-09-2017

19 września w Warszawie (Hotel InterContinental), rozpoczął się XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców. Wydarzenie organizowane co roku w innym miejscu na świecie, tym razem odbywa się w Polsce, gdzie uznani eksperci merytoryczni z 30 krajów świata omawiają tematy związane z m.in. spożyciem oraz wartością odżywczą warzyw i owoców, a także światowe trendy w konsumpcji warzyw i owoców. W pierwszych godzinach Kongresu została podpisana deklaracja na rzecz wspierania oraz promowania idei spożycia owoców i warzyw. 

 

Głównym celem Kongresu jest zapoznanie uczestników z aktualnymi tematami związanymi z żywieniem człowieka, polityką prozdrowotną, produkcją, handlem międzynarodowym oraz programami promocji idei "5 a day". Kongres stanowi platformę wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów pomiędzy specjalistami z zakresu żywienia, przetwórstwa, handlu, promocji. Poparte jest to głęboką wiedzą merytoryczną, którą mogą zaoferować członkowie międzynarodowej organizacji AIAM5, którzy przybędą do Warszawy z około 30 krajów z całego świata.

 

Międzynarodowy Kongres rok rocznie odbywa się w innym kraju, dotychczas organizowany był przez kraje europejskie jak Węgry czy Hiszpania, aż po kraje Ameryki Łacińskiej i Południowej, jak Meksyk i Kolumbia. Gwarantuję to możliwość nawiązania relacji z różnymi krajami na świecie i wymiany wiedzy i doświadczenia w zakresie badań naukowych, wdrażania programów, informacji o promocji i spożyciu warzyw i owoców, ale również praktycznych rozwiązań handlowych i logistycznych.

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS)

Globalny Sojusz na rzecz promocji konsumpcji owoców i warzyw „5 a day”

 

Na portalu sadyogrody.pl polecamy artykuły:

1. W trosce o spożycie! Trwa XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców

http://www.sadyogrody.pl/przetworstwo/105/w_trosce_o_spozycie_trwa_xiii_miedzynarodowy_kongres_promocji_warzyw_i_owocow,11155.html

 

2. Im wyższe spożycie warzyw i owoców, tym dłuższe życie!

http://www.sadyogrody.pl/z_innej_skrzynki/141/im_wyzsze_spozycie_warzyw_i_owocow_tym_dluzsze_zycie,11162.html

 

3. Jaki jest klucz do dalszych sukcesów branży owocowo-warzywnej?

http://www.sadyogrody.pl/prawo_i_dotacje/104/jaki_jest_klucz_do_dalszych_sukcesow_branzy_owocowo_warzywnej,11174.html

 

Program: http://www.kups.org.pl/index/?id=2417dc8af8570f274e6775d4d60496da

WIĘCEJ:  http://www.kups.org.pl/kongres