CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców

Data wydarzenia:
Od 19-09-2017 do 20-09-2017
Data publikacji:
26-06-2017

W imieniu własnym oraz Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS), mamy przyjemność zaprosić Państwa na XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców, który w tym roku odbędzie się po raz pierwszy w Polsce w hotelu InterContinental w Warszawie w dniach 19-20 września 2017 roku.

 

Głównym celem Kongresu jest zapoznanie uczestników z aktualnymi tematami związanymi z żywieniem człowieka, polityką prozdrowotną, produkcją, handlem międzynarodowym oraz programami promocji idei "5 a day". Kongres stanowi platformę wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów pomiędzy specjalistami z zakresu żywienia, przetwórstwa, handlu, promocji. Poparte jest to głęboką wiedzą merytoryczną, którą mogą zaoferować członkowie międzynarodowej organizacji AIAM5, którzy przybędą do Warszawy z około 30 krajów z całego świata.

 

Międzynarodowy Kongres rok rocznie odbywa się w innym kraju, dotychczas organizowany był przez kraje europejskie jak Węgry czy Hiszpania, aż po kraje Ameryki Łacińskiej i Południowej, jak Meksyk i Kolumbia. Gwarantuję to możliwość nawiązania relacji z różnymi krajami na świecie i wymiany wiedzy i doświadczenia w zakresie badań naukowych, wdrażania programów, informacji o promocji i spożyciu warzyw i owoców, ale również praktycznych rozwiązań handlowych i logistycznych.

 

Możliwość udziału w Kongresie jest zatem czymś więcej niż dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami. Zapewniamy Państwu idealną platformę do spotkania z osobami, które na co dzień mogą być nieosiągalne, choćby ze względu na ograniczenia geograficzne. Nasi prelegenci będą się dzielić swoją wiedzą i kontaktami z Państwem, zarówno w czasie swoich wystąpień jak i w czasie rozmów kuluarowych. W śród gości można spodziewać się także przedstawicieli najważniejszych instytucji, jak również przedstawiciele ponad 30 krajów na świecie.

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS)

Globalny Sojusz na rzecz promocji konsumpcji owoców i warzyw „5 a day”

 

Program: http://www.kups.org.pl/index/?id=2417dc8af8570f274e6775d4d60496da

 

WIĘCEJ: http://www.kups.org.pl/kongres