CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Spotkania

28-04-2022

To nie sprint, to półmaraton!

Historia o tym jak zacząć jeść więcej warzyw i owoców, jak przestać traktować je jako dodatek i uczynić podstawą każdego posiłku.

28-12-2021

Core Team - inicjatywa, która jednoczy

Przedstawicie 34 organizacji branżowych i wiodących podmiotów gospodarczych w 2021 r. stworzyli Core Team. Forum współpracy, które jest szansą na wspólny głos sektora ogrodniczego. Zidentyfikowano pierwsze inicjatywy, postawiono na pracę w zespołach. Projekt jest otwarty, ma stać się naturalnym centrum kompetencji i zapraszać do dyskusji.

17-11-2021

Otwarcie Centrum Przetwórstwa Produktów Ogrodniczych

16 listopada br. miało miejsce uroczyste otwarcie Centrum Przetwórstwa Produktów Ogrodniczych (CPPO), które powstało dzięki dofinansowaniu pozyskanemu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020.

15-10-2021

CORE TEAM – powstało forum współpracy sektora produkcji owoców i warzyw

W dniu 14 października 2021 roku w Pałacu Mała Wieś, w Belsku Dużym odbyła się konferencja prasowa z okazji Światowego Dnia Owoców i Warzyw i prezentacja inicjatyw strategicznych Core Team. Core Team to forum współpracy liderów, ekspertów branży owoców i warzyw, doradztwa i nauki. Uczestnicy postawili sobie cel opracowania planu rozwoju sektora i współpracę przy realizacji uzgodnionego portfela inicjatyw. Prace na etapie identyfikacji wyzwań poparły 34 organizacje i firmy.

25-02-2021

Zmiana sposobu odżywiania to proces, który możemy wspierać

W ramach „Narodowych badań konsumpcji warzyw i owoców” eksperci Kantar badali motywy i bariery zmiany diety na zawierającą więcej owoców i warzyw. Poznaliśmy jak różne grupy wiekowe próbują zwiększyć spożycie. Różnice pokoleniowe, czynniki determinujące sukces i porażkę, oraz triki i sposoby by ułatwić sobie utrzymanie zdrowych nawyków. Wyniki skomentowali producenci oraz dietetyk Monika Stromkie-Złomaniec.

Strony