CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2018

Data wydarzenia:
Od 18-10-2018 do 19-10-2018
Data publikacji:
22-05-2018

KZGPOiW, Europejskie Centrum Biznesu oraz Miasto Siedlce mają zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018. Szczyt odbędzie się w dniach  18-19 października 2018 r., w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym przy ul. Żytnia 39. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.

 

KZGPOiW juz po raz kolejny objął Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem. Bardzo ciesza nas takie inicjatywy, które tworzą dogodne warunki do spotkań, wymiany poglądów oraz inspiracji pomiędzy ludźmi z obszarów biznesu, polityki, gospodarki oraz nauki, co jest niezwykle ważne i cenne. Niewątpliwie tego rodzaju wydarzenia, szczególnie cykliczne mają pozytywne oddziaływanie. Uważam, iż temat przewodni Szczytu „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości” jest bardzo obiecujący do zarówno nowych inicjatyw, jak i owocnej dyskusji na wielu płaszczyznach. Pewnie nawet nie zdajemy sobie sprawy, że wiele stwierdzeń, które padają w czasie dyskusji, jest źródłem inspiracji dla uczestników, że utwierdza ich w przekonaniu, co do własnych przemyśleń lub je koryguje, a to wpływa na kierunek ich aktywności.

 

Już po raz czwarty Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W ramach tegorocznej edycji Szczytu pragniemy skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją  przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. Temat przewodni Szczytu: Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo to wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez Prezydenta RP, Rząd i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję na wielu płaszczyznach. Na zakończenie pierwszego dnia obrad tradycyjnie odbędzie się uroczysta Gala podczas której zostaną wręczone Statuetki „Bursztyn Polskiej Gospodarki 2018”  (Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce przy ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31)

 

WIĘCEJ: http://osg2018.pl/

REJESTRACJA: http://osg2018.pl/rejestracja-2/

PROGRAM: http://osg2018.pl/program-2/

.