CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

TSW 2018

Data wydarzenia:
Od 10-01-2018 do 11-01-2018
Data publikacji:
12-01-2018
Za nami Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018, które odbyły się 10-11 stycznia 2018r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie
 
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2018 to największa branżowa impreza w Europie Środkowo-Wschodniej, dająca możliwość poznania innowacyjnych technologii i najświeższej wiedzy praktycznej z branży ogrodniczej.
 
Podczas targów producenci z całej Europy zaprezentowali bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, artykuły wspierające produkcję ogrodniczą. Udział w imprezie wezieły frmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, producenci dostarczający maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni byli producenci materiału szkółkarskiego, frmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie.
 
Istotną częścią TSW były konferencje branżowe, podczas których odbywały się wykłady polskich i zagranicznych specjalistów – zarówno naukowców, jak i praktyków. W czasie dwóch dni targów odbyły się: V Konferencja Truskawkowa, wykłady na temat upraw pod osłonami, konferencja sadownicza, referaty dotyczące warzyw polowych, ziemniaków oraz konferencja pt. ”Perspektywiczne gatunki w sadownictwie”. Jak co roku zainteresowani będą mogli wziąć udział w Sadowniczym Forum Ekonomicznym..
 
Pełny program wykładów będzie dostępny na stronie: http://www.tsw.com.pl/

 

FOTORELACJA:

http://www.e-sadownictwo.pl/wiadomosci/z-kraju/6081-tsw-2018-fotorelacja