CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

IV Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Warsaw

Data wydarzenia:
Od 11-04-2017 do 13-04-2017
Data publikacji:
14-04-2017

W dniach 11-13 kwietnia 2017 w EXPO XXI WARSZAWA, ul.Prądzyńskiego 12/14  odbyły się IV Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Warsaw. KZGPOiW objął Patronat Instytucjonalny nad Targami.

 

Targi WorldFood Warsaw to najdynamiczniej rozwijające się targi biznesowe w Warszawie poświęcone sektorowi spożywczemu – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż.

Tegoroczna edycja oferowała możliwość spotkania polskiego sektora spożywczego z zagranicznymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych na świecie. Współpraca z najważniejszymi instytucjami pomaga tworzyć polskie targi z międzynarodowym zasięgiem. Jak co roku w kwietniu, Warszawa stała się stolicą biznesu spożywczego.

Targi były okazją do integracji i dyskusji o kondycji branży. Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne, pokazy kulinarne, spotkania z sieciami handlowymi i specjalne konferencje poświęcone żywności  i trendom w branży spożywczej – to wszystko można było zobaczyć podczas czwartej edycji  WorldFood Warsaw 2017.

 

 

Polecamy artykuły w tematyce Targów na portalu sadyogrody.pl:

Rośnie sektor polskiej żywności ekologicznej

http://www.sadyogrody.pl/przetworstwo/105/rosnie_sektor_polskiej_zywnosci_ekologicznej_wideo,9467.html

 

 

Więcej informacji: http://www.worldfood.pl/Home.aspx