CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw FRUIT ATTRACTION 2018

Data wydarzenia:
Od 23-10-2018 do 25-10-2018
Data publikacji:
13-12-2017
Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw zaprasza Grupy Producentów oraz Firmy z sektora owocowo-warzywnego do skorzystania z możliwości promocji swoich produktów na polskim stoisku narodowym podczas Międzynarodowych Targów Owoców i Warzyw FRUIT ATTRACTION, które odbędą się w dniach 23-25 października 2018r. w Madrycie.

 

Zainteresowane grup/firmy prosimy o kontakt z biurem KZGPOiW (dane w zakładce - kontakt).

 

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Attraction są bardzo ważnym i prestiżowym wydarzeniem w branży, które gromadzi podmioty z całego otoczenia owocowo-warzywnego i nie tylko. Impreza z roku na rok zwiększa swoje rozmiary, o czym świadczą poniższe dane. Wystawcy i handlowcy uczestniczący w Targach pochodzili z Europy, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu i Ameryki Południowej.

 

Dziewiąta już, edycja FRUIT ATTRACTION zgromadziła ponad 1500 wystawców z ponad 30 krajów z całego świata, głównie Europa, Ameryka Południowa i Łacińska oraz Afryka. Obszar zajęty w odniesieniu do ostatniej edycji, osiągnął 45000 m2 powierzchni wystawienniczej, który zajmował obszar 6 pawilonów. Liczba zwiedzających sięgnęła ponad 60tys. ze 110 krajów.

 

Wszystkie prace związane z przygotowaniem i realizacją zadania, szczególnie, które miały miejsce na terenie Hiszpanii będą realizowane w ścisłej współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Informacji w Madrycie. WPHI organizuje szereg uzupełniających ekspozycję, działań promocyjnych, organizował spotkania z potencjalnymi kontrahentami, m.in. ze Stowarzyszenia ASOMAFRUIT, które zrzesza hurtowników owoców i warzyw z Mercamadrid.

 

więcej informacji wkrótce

http://www.ifema.es/fruitattraction_06/