CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw FRUIT ATTRACTION 2020

Data wydarzenia:
Od 01-10-2020 do 31-10-2020
Data publikacji:
09-09-2020

W związku z niepewną sytuacją związaną z COVID 19 Komitet Organizacyjny Targów postanowił zmienić  formułę Targów Fruit Attraction 2020. Dwunasta edycja Targów odbędzie się wyłącznie online za pośrednictwem innowacyjnej, inteligentnej platformy Fruit Attraction LIVEConnect. Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw zaprasza Grupy Producentów oraz Firmy z sektora owocowo-warzywnego do skorzystania z możliwości promocji swoich produktów za pośrednictwem tego rozwiązania.

 

FRUIT ATTRACTION LIVEConnect będzie aktywny przez 31 dni (od 1 do 31 października 2020 r.).  Dzięki tej platformie Fruit Attraction ma stać się największą na świecie profesjonalną siecią i społecznością specjalizującą się w branży owocowo-warzywnej. Platforma umożliwia spotkania B2B, uczestnictwo w konferencja techniczne, debatach, sesje i kongresy poświęcone studiom przypadku, takie jak Kongres Biofruit, World Fresh Forum (ze specjalnymi sesjami z kupcami z USA, Indii, Chin, Japonii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich), Grape Kongres Atrakcji; konferencje na temat opakowań, SDGs, zrównoważonego rozwoju, Fresh Convenience Market, Factoría Chef i inne.

 

Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany wzięciem udziału we Fruit Attraction LIVEConnect 2020, prosimy o dokonanie czynności związanych z rejestrację do 15 września (cała procedura opisana poniżej).

 

 

W tym roku uczestniczą Państwo SAMODZIELNIE, bez udziału Związku i dofinansowania. 

 

 

Aby wziąć udział w Fruit Attraction 2020:

  1

  wypełnij formularz uczestnictwa https://www.ifema.es/en/fruit-attraction do 15 września

  2

 wybierz tryb uczestnictwa: BASIC lub  PREMIUM

  • BASIC - 3000euro + VAT, rejestracja 3 osób w społeczności (Dział Sprzedaży +  Personel Wystawcy) ze wszystkimi funkcjami. 100 zaproszeń dla klientów lub uczestników sieci społecznościowej. Dostęp do wszystkich funkcji Fruit Attraction LIVEConnect
  • PREMIUM - 7000euro + VAT, rejestracja wystawcy w trybie ”Preferencyjny widok*”. Nieograniczona rejestracja osób w społeczności (Dział Sprzedaży +  Personel Wystawcy) ze wszystkimi funkcjami. Nieograniczona liczba zaproszeń dla klientów lub uczestników sieci społecznościowej. Dostęp do wszystkich funkcji Fruit Attraction LIVEConnect.

 * Preferencyjny widok - W wynikach dla wszystkich list uczestniczących wystawców: wyszukiwania  produktów, marek, firm itp., wystawcy Premium są wyświetlani jako pierwsi, czyli preferencyjne pozycjonowanie.

  3

 jednorazowe potwierdzenie uczestnictwa jest otrzymane wraz przesłaniem potwierdzenia zapłaty. Następnie uczestnik otrzymuję dostęp do strefy wystawców www.ifema.es/fruitattraction i aktualizuję swoje dane kontaktowe do karty katalogowej. Do 25 września  należy wpisać informacje o produktach, markach, wideo-demo, itp.

  4

 wysyłka e-mail do uczestnika z potwierdzeniem i przesłanie bezpośredniego dostępu do platformy na adres e-mail, który został podany jako kontakt do katalogu w obszarze wystawców

  5

 rejestracja członków zespołu (Dział Sprzedaży +  Personel Wystawcy)

  6

 platforma rozpoczyna swoje działanie wraz z wszystkimi funkcjami od 1 października

  7

 wyszukuj klientów, realizuj zapytania, kontakty, networking, sesje, oraz wiele innych możliwości itp.

 

Oczywiście możemy już teraz Państwa zapewnić, że jeśli warunki związane z COVID19 uspokoją się na tyle, że w przyszłym roku IFEMA będzie mogła wrócić do normalnej formuły organizacyjnej Targów Fruit Attraction 2021, Związek z ogromną przyjemnością po raz kolejny podejmie się organizacji polskiego stoiska narodowego na tej imprezie.

 

 

WIĘCEJ: https://www.ifema.es/en/fruit-attraction