CZŁONKOSTWO W KZGPOiW

Reklama

Targi Sadownicze BEST BERRIES 2017

Data wydarzenia:
Od 07-12-2017 do 08-12-2017
Data publikacji:
11-12-2017
Spotkanie branży sadowniczej w Targach Lublin!
 
Ciekawy program i wybitni prelegenci konferencji, oferta blisko 100 wystawców z całej Europy- tak w skrócie można opisać dwa dni z Targami Sadowniczymi VEGE FRUIT EXPO - TARGI BEST BERRIES, które odbyły w dniach 7-8 grudnia 2017 roku ma terenie Targów Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11).
 
 
 
Dwudniowe wydarzenie było doskonałą okazją do odbycia spotkań w gronie profesjonalistów z branży, zasięgnięcia porad na temat najnowszych technologii stosowanych w sadownictwie i uprawie owoców miękkich, a także możliwością do poszerzenia wiedzy na temat zwiększenia jakości, ochrony i opłacalności upraw.  Nie ma  lepszego miejsca do organizacji Targów o tematyce sadowniczej, niż stolica Lubelszczyzny - regionu, który jest największym producentem owoców miękkich w Polsce. Na Lubelszczyźnie  funkcjonuje 35 grup producentów owoców i warzyw, a wśród nich LubApple, jeden z największych producentów jabłek na rynku światowym.
 
Targom Best Berries towarzyszyły szereg bezpłatnych konferencji z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów. Uzupełnieniem ekspozycji targowej był Salon Utrzymania Zieleni, który dedykowany był pracownikom spółdzielni mieszkaniowych, developerom, zarządcom nieruchomości oraz przedstawicielom jednostek samorządowych.


FOTORELACJA: http://bestberries.targi.lublin.pl/aktualnosc/196/dwa_dni_z_targami_sadowniczymi_w_lublinie_

WIĘCEJ: http://bestberries.targi.lublin.pl/aktualnosci