Kampania promocyjna „Polska smakuje każdego dnia”

Data publikacji:
05-04-2017

Ruszyła kampania promocyjna „Polska smakuje każdego dnia”. Jej realizatorem jest konsorcjum w składzie: Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw – Lider Konsorcjum, Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczpospolitej Polskiej – Konsorcjanci.

Kampania powstała w odpowiedzi na potrzeby polskich konsumentów, którzy coraz częściej dokonują zakupów w sposób świadomy, poszukując produktów najlepszej jakości ze sprawdzonego źródła. Wśród Polaków na dobre zapanował pozytywny trend na prowadzenie aktywnego trybu życia i stosowania zdrowej diety, której podstawą są starannie wyselekcjonowane, zdrowe artykuły spożywcze. Celem kampanii „Polska smakuje każdego dnia” jest edukacja na temat tego, jakie produkty wybierać, aby spełniły oczekiwania jakości oraz gdzie ich szukaćPolskie produkty cieszą się coraz większą popularnością.

Kampania jest finansowana przez wszystkie dziewięć funduszy promocji artykułów rolno-spożywczych. To pierwsza w kraju tego typu kampania, jeśli chodzi zakres finansowania oraz użyte nowoczesne metody promocji. Jest ona realizowana w internecie ze wsparciem w mediach tradycyjnych i potrwa do Świąt.

Patronat nad kampanią objął prezes ARR.

Adres do strony kampanii: http://polskasmakujekazdegodnia.pl/